Povedali o nás

Služby spoločnosti BK servis využívame na servis našich služobných vozidiel. S prácou, prístupom a cenami sme veľmi spokojní. Prístup k zákazníkovi je na vysokej profesionálvnej úrovni.

Ladislav Horník

Manažér HS, Centrum Holdings


Týmto potvrdzujem, že so servisnými službami spoločnosti B.K. Servis som bola vždy veľmi spokojná a budem ich v budúcnosti aj naďalej využívať. Spoločnosť je na trhu etablovaná, má profesionálny prístup, pracuje flexibilne a spoľahlivo.

Ing. Jana Tomková


Služby spoločnosti BK servis – Karol Czödör, Strojnícka 44, Bratislava využívame od roku 2008 na servis vozidiel našej spoločnosti. So službami sme spokojní, prístup, výsledky aj termíny sú profesionálne a spoľahlivé. Máme záujem spolupracovať aj naďalej.

Danka Volknerová

konateľ Celfia s.r.o.


S uvedenou firmou spolupracujeme uz šesť rokov. Práce boli vždy vykonané profesionálne a v dohodnutom termíne. Autoservis zabezpečuje komplexné služby. Diagnostika, geometria, klampiarske a lakyrnicke práce, servis klimatizácii, mechanické opravy, záručný a pozáručný servis a pneuservis. Komunikácia s pracovníkmi servisu je na vysokej profesionálnej úrovni. Na základe vlastných skúseností odporúčam spoluprácu. Máme záujem spolupracovať aj naďalej.

Boris Benedikt

ARP spol. s r.o


Kontaktujte nás